Княжна Анна Киевская
Cтала королевой Франции, обвенчавшись 19 мая 1051 года с королем Генрихом I согласно обряду Церкви Галлов

The Fund is looking for partners for joint activities


Фонд ищет партнеров для совместной деятельности


тел.моб +38-067-713-3737 e-mail: Vikentiy@gmail.com скайп: Vikentiy
Если Вы готовы помочь и принять участие в программах Фонда, сделав денежное пожертвование в Фонд, пожалуйста, нажмите на эту кнопку.
If You are desiring to help and participate in the programs of the Foundation, making a monetary donation to the Foundation, please, click on this button.
donation/пожертвование

The programs of the welfare activity of the Foundation aims to raise funds to provide help to orphans, gifted and talented children, young people with limited functionality, elderly people, as well as churches.

e-wallet-payment-service-250x250
Православные праздники
Религиозные посты
Православіє на ТБ

Каталог телепрограм УПЦ:

  • 15 єпархій
  • 34 телепроекту
  • 11 відеоканалів на YouTube
  • 1 інтернет-відеожурнал
  • 4 виробничі телестудії

детальніше

translation services

Конклав кардиналів 13 березня 2013 обрав новим Папою Римським аргентинського архієпископа Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольо (на фото). Він обрав собі ім’я Франциск, під яким і увійде в історію. Це перше використання такого імені серед Пап. Франциск, втім, і так увійшов у хроніки Ватикану — він перший в історії Папа з Нового Світу і перший за більш ніж 1200 років Папа не з Європи (після Григорія III, який правив з 731 по 741 рік). Також Франциск — перший Папа-єзуїт.

Біографія.

francБергольо народився в Буенос-Айресі 17 грудня 1936 в сім’ї італійського емігранта, залізничного робітника. Він був молодшим з п’яти дітей. Отримав диплом хіміка-технолога. Навчався в семінарії Вілья-Девото у Буенос-Айресі. Вступив в орден єзуїтів 11 березня 1958-го.

Для єзуїта в неміссіонерскіх країнах стати єпископом — велика рідкість. Бергольо це вдалося. 20 травня 1992 його призначили допоміжним єпископом Буенос-Айреса з титулом титулярного єпископа Аукі. Він був висвячений у єпископи 27 червня 1992 в кафедральному соборі столиці Аргентини архієпископом Буенос-Айреса, кардиналом Антоніо Кваррасіно.

21 лютого 2001-го у Ватикані Папа Римський Іоанн Павло II звів Бергольо в кардинали. Вже як кардинала його призначили відразу на кілька адміністративних посад у Римської курії. Бергольо був членом Конгрегації у справах духовенства, Конгрегації богослужіння і дисципліни таїнств, Конгрегації інститутів богопосвяченого життя і товариств апостольського життя.

Кардинал Бергольо був відомий особистою скромністю, доктринальним консерватизмом і відданістю справі соціальної справедливості. Відомо, що він вів вельми простий спосіб життя. Жив у маленькій квартирі, мало нагадувала палац архієпископа, відмовився від персонального лімузина з шофером на користь громадського транспорту і навіть сам готував собі їжу.

Погляди і спосіб життя.

Бергольо — майстерний богослов, дистанціюватися від «теології звільнення» ще на зорі своєї кар’єри. Фахівці припускають, що він близький до Comunione і Визволення. Прихильники цього католицького внутрішньоцерковного руху, заснованого в 1950-х роках італійським священиком і теологом Луїджі Джуссані, вважають, що сутність християнства становлять не ритуал і не теологічні системи і народні вірування. Сутність християнства, на їх думку, — це досвід живої людини, спрямований на осягнення реальності у всій сукупності її чинників. Христос є відповіддю на всі питання людини.

franc2Раніше кардинал Бергольо закликав духовенство і мирян виступити проти абортів і евтаназії. Також він поділяє церковне вчення щодо засудження гомосексуальності. Він рішуче виступив проти введеного в 2010 році урядом Аргентини законодавства, що дозволяє одностатеві бракі.Тем не менше, вважає важливою повага до сексуальних меншин.

Хоча Бергольо послідовно проповідує співчуття до бідних, деякі спостерігачі розчаровані тим фактом, що він не надає більшого акценту проблем соціальної справедливості. Замість того, щоб чітко сформулювати позицію з питань політичної економії, Бергольо воліє підкреслювати важливість духовності і святості, вважаючи, що це природним чином буде вести до більшого співчуття стражданням бідних. Тим не менш, він висловив підтримку соціальним програмам і публічно висловлював сумніви в справедливості вільної ринкової політики.

Бергольо — шанувальник аргентинського футбольного клубу «Сан-Лоренсо» з Буенос-Айреса. У 2008-му він навіть став офіційним членом клубу вболівальників команди, названої на честь святого Лаврентія і створеної в 1908 році за підтримки священика Лоренсо Масси.

Папа і Україна.

Незабаром після оголошення імені нового понтифіка глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук повідомив, що Хорхе Маріо Бергольо був вихованцем українського священика.

«Франциск є вихованцем нашого священика Степана Чміля, який похований у базиліці святої Софії в Римі. Нинішній папа, а тоді студент Салезіянської школи, щодня рано вранці, поки ще всі хлопці спали, прислужував Чміль під час Служби Божої. Він добре знає наші обряди і навіть пам’ятає нашу літургію », — розповів Святослав, який до того, як очолив УГКЦ, з квітня 2010 по березень 2011 рр.. був Апостольським адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі.

Патріарх Святослав описує нового понтифіка як надзвичайно скромної людини. «Наприклад, в Буенос-Айресі він ніколи не використовував свою машину, завжди їздив на громадському транспорті, дуже скромно одягався і відрізнявся тим, що найбільше хотів піклуватися про бідних Він також відвідував людей у ​​найбідніших кварталах, був справжнім пастирем.», — додав глава УГКЦ.

Архів новин

Поиск в Библии:
banker.ua обновил информацию о курсе валют
banker.ua