Княжна Анна Киевская
Cтала королевой Франции, обвенчавшись 19 мая 1051 года с королем Генрихом I согласно обряду Церкви Галлов

The Fund is looking for partners for joint activities


Фонд ищет партнеров для совместной деятельности


тел.моб +38-067-713-3737 e-mail: Vikentiy@gmail.com скайп: Vikentiy
Если Вы готовы помочь и принять участие в программах Фонда, сделав денежное пожертвование в Фонд, пожалуйста, нажмите на эту кнопку.
If You are desiring to help and participate in the programs of the Foundation, making a monetary donation to the Foundation, please, click on this button.
donation/пожертвование

The programs of the welfare activity of the Foundation aims to raise funds to provide help to orphans, gifted and talented children, young people with limited functionality, elderly people, as well as churches.

e-wallet-payment-service-250x250
Православные праздники
Религиозные посты
Православіє на ТБ

Каталог телепрограм УПЦ:

  • 15 єпархій
  • 34 телепроекту
  • 11 відеоканалів на YouTube
  • 1 інтернет-відеожурнал
  • 4 виробничі телестудії

детальніше

translation services

benПочесний папа римський

Дата народження: 16.04.1927

Йозеф Алоїз Ратцінгер народився у баварському місті Маркель ам Інні (Німеччина). Він став третім і наймолодшою ​​дитиною в сім’ї комісара жандармерії Йозефа Ратцінгера і Марії Ратцингер. З початком Другої світової війни вступив до лав «Гитлерюгенда». Наприкінці війни був покликаний на військову службу в підрозділ допоміжного персоналу протиповітряної оборони в Мюнхені. Брати участь у боях Ратцингеру не довелося. При наближенні американських військ дезертирував, повернувся додому, але незабаром був арештований. Кілька місяців провів у таборі для військовополонених.

Вища освіта за спеціальністю теологія і філософія отримав у 1946-1951 рр.. в Мюнхенському університеті. Якого в червні 1951 року одержав сан священика. У 1953 році захистив дисертацію з спадщини блаженного Августина і увійшов до числа кращих теологів Німеччини. З 1959-го викладав на кафедрі теології Боннського університету.

У 1972 році на противагу антиклерикальним виданням заснував теологічний журнал Communio, який існує до цих пір. 27 червня 1977-го був призначений кардиналом. 25 листопада 1981 очолив Конгрегацію доктрини віри (вона ж — Свята інквізиція, перейменована в 1908-му папою Пієм Х). 30 листопада 2002 Ратцингер стає деканом Колегії кардиналів.

19 квітня 2005 обраний папою римським (265-м за рахунком). Вибрав ім’я Бенедикт XVI.

Він став найстаршим за віком на момент обрання папою римським з часів папи Климента XII (був обраний в 1730 році). Також Бенедикт XVI — перший папа римський з часів папи Павла IV (XVI століття), який був обраний, будучи деканом Колегії Кардиналів. Крім того, папа Бенедикт XVI — перший кардинал-єпископ, обраний на папство з часів Пія VIII, а також перший кардинал з часів Бенедикта XIII, який мав сан кардинала до обрання на папство довгий час (28 років).

Бенедикт XVI вільно розмовляє німецькою, італійською, латинською, англійською та іспанською мовами. Читає тексти старогрецькою мовою та івритом.

Бенедикт XVI — автор книг «Введення в християнство», «Нова пісню Господу», «Служителі вашої радості».

У 2007 році Бенедикт XVI відзначав 80-річчя. На честь ювілею одна з німецьких радіостанцій транслювала свою програму на латині. А на батьківщині понтифіка, в будинку, де він народився, відкрили музей. У маленькому баварському містечку, де народився тато, гостей з усього світу чекали сімейні реліквії, теологічні роботи Йозефа Ратцінгера і численні сувеніри. У пивних містечка наливали ювілейне пиво, в кав’ярнях продавали особливий «папський» шоколад.

Архів новин

Поиск в Библии:
banker.ua обновил информацию о курсе валют
banker.ua