Княжна Анна Киевская
Cтала королевой Франции, обвенчавшись 19 мая 1051 года с королем Генрихом I согласно обряду Церкви Галлов

The Fund is looking for partners for joint activities


Фонд ищет партнеров для совместной деятельности


тел.моб +38-067-713-3737 e-mail: Vikentiy@gmail.com скайп: Vikentiy
Если Вы готовы помочь и принять участие в программах Фонда, сделав денежное пожертвование в Фонд, пожалуйста, нажмите на эту кнопку.
If You are desiring to help and participate in the programs of the Foundation, making a monetary donation to the Foundation, please, click on this button.
donation/пожертвование

The programs of the welfare activity of the Foundation aims to raise funds to provide help to orphans, gifted and talented children, young people with limited functionality, elderly people, as well as churches.

e-wallet-payment-service-250x250
Православные праздники
Религиозные посты
Православіє на ТБ

Каталог телепрограм УПЦ:

  • 15 єпархій
  • 34 телепроекту
  • 11 відеоканалів на YouTube
  • 1 інтернет-відеожурнал
  • 4 виробничі телестудії

детальніше

translation services
britain

«Правовий захист»

Метою програми є організація безкоштовного правового захисту та юридичної допомоги дітям-сиротам, опікунам дітей, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, інвалідам з дитинства.

 

«Підтримка»

Метою програми є надання моральної, матеріальної, правової та інших видів допомоги дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та дітям, що знаходяться під опікою, а також привернення уваги громадськості та засобів масової інформації до проблем дітей сиріт та дітей з обмеженими функціональними можливостями.

 

«Нічліг»

Мета програми: профілактика безпритульності та скоєння правопорушень дітьми, залучення громадськості та засобів масової інформації до обговорення та вирішення проблем безпритульних дітей. Програма передбачає створення притулків для безпритульних дітей, надання допомоги вже існуючим притулкам, залучення іноземних благодійних організацій до реалізації цієї програми.

 

«Здоров’я»

Метою програми є сприяння підтримці та укріпленню фізичного та психологічного стану здоров’я дітей-сиріт, які перебувають в будинках сімейного типу. Програма передбачає придбання дорогих медикаментів та обладнання, організація лікування дітей-сиріт у тому числі і за кордоном.

 

«Допомога»

Метою програми є оперативна матеріальна та інша допомога сім’ям-опікунам дітей-сиріт багатодітним сім’ям. Залучення громадської думки, через засоби масової інформації до проблем дітей-сиріт та багатодітних сімей допомога в пошуку спонсорів для багатодітних сімей.

 

«Сонце для всіх»

Мета програми: організація літнього відпочинку дітей — сиріт в літніх оздоровчих таборах. Програма передбачає організацію спеціалізованих змін для дітей — сиріт в літніх оздоровчих таборах.

 

«Завтра в школу»

Мета програми: підготовка дітей — сиріт та дітей з обмеженими функціональними можливостями до нового навчального року. Програма передбачає придбання шкільного приладдя, підручників, спортивної форми та взуття.

 

«Свято в кожній сім’ї»

Мета програми: створення атмосфери свята для кожної дитини в дні святкування Св. Миколая, Новорічних та Різдвяних свят, створення умов, за яких дитина — сирота не почувала б себе людиною другого ґатунку. Програма передбачає вручення дітям новорічних подарунків та організацію святкових заходів.

 

«Співчуття»

Мета програми: надання психологічної, юридичної та матеріальної підтримки в минулому вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Програма передбачає допомогу в оволодінні спеціальністю та працевлаштуванні.

 

«Чорна хмара»

Мета програми: захист фізичного, психічного, духовного і соціального здоров’я учнівської молоді. Програма передбачає комплексний підхід: розповсюдження серед молоді поліграфічної продукції, проведення тренінгів з молоддю на теми: небезпечність наркотичної, алкогольної, тютюнової залежностей та розповсюдження хвороб, що передаються статевим шляхом і ВІЛ/СНІД за методикою «рівний — рівному», а також: проведення семінару священиками Української Православної Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви та духовенством Греко — Католицької та Римо — Католицької Церков з вчителями, батьками та їх дітьми. Створення кризового центру для молоді на базі Кафедрального Собору Святого Апостола Андрія Первозванного м. Київ.

Архів новин

Поиск в Библии:
banker.ua обновил информацию о курсе валют
banker.ua