Княжна Анна Киевская
Cтала королевой Франции, обвенчавшись 19 мая 1051 года с королем Генрихом I согласно обряду Церкви Галлов

The Fund is looking for partners for joint activities


Фонд ищет партнеров для совместной деятельности


тел.моб +38-067-713-3737 e-mail: Vikentiy@gmail.com скайп: Vikentiy
Если Вы готовы помочь и принять участие в программах Фонда, сделав денежное пожертвование в Фонд, пожалуйста, нажмите на эту кнопку.
If You are desiring to help and participate in the programs of the Foundation, making a monetary donation to the Foundation, please, click on this button.
donation/пожертвование

The programs of the welfare activity of the Foundation aims to raise funds to provide help to orphans, gifted and talented children, young people with limited functionality, elderly people, as well as churches.

e-wallet-payment-service-250x250
Православные праздники
Религиозные посты
Православіє на ТБ

Каталог телепрограм УПЦ:

  • 15 єпархій
  • 34 телепроекту
  • 11 відеоканалів на YouTube
  • 1 інтернет-відеожурнал
  • 4 виробничі телестудії

детальніше

translation services
1520944719-2629У Києво-Печерській лаврі 13 березня відбулось пленарне засідання ІХ щорічної студентської конференції «Студентська наука в духовній школі». Як повідомляє Центр інформації УПЦ, цьогоріч конференція присвячена 100-річчю мученицької смерті священномученика Володимира (Богоявленського) митрополита Київського. Участь у роботі конференції беруть представники духовних шкіл і світських вищих навчальних закладів.
У своєму вітальному слові до учасників конференції Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про роль мучеників в житті Церкви, «які своєю кров’ю оросили нашу землю для процвітання Православ’я».

1520944718-8079З доповіддю ”Життєвий шлях та мученицький подвиг священномученика Володимира (Богоявленського)” виступив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній. Владика висвітлив складний життєвий шлях святого. Особливу увагу в доповіді було приділено науковим досягненням священномученика під час студентських років, а також його архіпастирському служінню. Ректор академії єпископ Білогородський Сильвестр висвітлив тему: ”Релігійно-етичні принципи в літературній спадщині свяшенномученика Володимира (Богоявленського)”. Владика розповів про роль літературної діяльності священномученика, який «всіляко намагався полегшити життя простого народу, що під клеймом соціального комунізму втратив зв’язок з Церквою, а через це і з Богом». Характеризуючи значення священномученика Володимира, владика зауважив: “Священномученик Володимир – це взірець пастиря, який в будь-який час свого життя був готовий предстати перед Христом. Він гідно пройшов свою голгофу та прийняв вінець мучеництва”. Після перерви конференція продовжила свою роботу на чотирьох секціях: біблійній, богословській, історичній та церковно-практичній.
1520944720-8921

 

 

 

 

Архів новин

Поиск в Библии:
banker.ua обновил информацию о курсе валют
banker.ua