Княжна Анна Киевская
Cтала королевой Франции, обвенчавшись 19 мая 1051 года с королем Генрихом I согласно обряду Церкви Галлов

The Fund is looking for partners for joint activities


Фонд ищет партнеров для совместной деятельности


тел.моб +38-067-713-3737 e-mail: Vikentiy@gmail.com скайп: Vikentiy
Если Вы готовы помочь и принять участие в программах Фонда, сделав денежное пожертвование в Фонд, пожалуйста, нажмите на эту кнопку.
If You are desiring to help and participate in the programs of the Foundation, making a monetary donation to the Foundation, please, click on this button.
donation/пожертвование

The programs of the welfare activity of the Foundation aims to raise funds to provide help to orphans, gifted and talented children, young people with limited functionality, elderly people, as well as churches.

e-wallet-payment-service-250x250
Православные праздники
Религиозные посты
Православіє на ТБ

Каталог телепрограм УПЦ:

  • 15 єпархій
  • 34 телепроекту
  • 11 відеоканалів на YouTube
  • 1 інтернет-відеожурнал
  • 4 виробничі телестудії

детальніше

translation services

Католицька Пасха в 2016 році

egg2Центром цього головного свята всього християнського світу західного обряду є Італія.

Тут дуже педантично ставляться до її проведення. У Середні століття смолоскипами розносили вогонь, що розпалювали в церкві напередодні ввечері, по домівках. Що символізувало Світ, який подарував Христос Людству і він захистив нас від Зла.

Перед Великоднем госп

одині проводять в своєму житлі генеральне прибирання. Вона проводиться дуже ретельно.

Великдень починається з святкового сніданку, на який збираються всі члени родини. Сніданок дуже багатий — і на стіл ставляться найвишуканіші страви. Головним символом Великодня є яйця. Вони символізують продовження життя, а також родючість. Їх фарбують у різні яскраві кольори і вони даруються дітям.

gallery_file_3457_b

Після сніданку слід через деякий час обід, що супроводжується ще більш вишуканими святковими стравами.

У 2016 році католицька Пасха припадає на 27 березня.

Православна Пасха в 2016 році

Найголовніше свято християн східного обряду.

Його починають святкувати в ніч з суботи на неділю призначеної дати. Служби проходять у всіх церквах і люди збираються з вечора, вітають один одного, моляться. Вранці починають розговлятися після Великого посту. На столи ставляться крашанки, паски і паски (приготовані з сиру, родзинок). У кожної господині зазвичай є свій унікальний домашній рецепт цієї страви.

У 2016 році православна Пасха буде 1 травня.

Витоки та традиції свята

Це свято було офіційно визнано ще в 325 році н. е. на І Вселенському Соборі. Але коріння Великодня тягнуться набагато глибше офіційного визнання і простягаються до свята Пейсах, що відзначається єврейським народом в пам’ять про кінець їх предків з Єгипту. Цю подію було пов’язано з 10 єгипетськими стратами. Остання з них забрала життя у первістків у кожній родині Єгипту, крім сімей іудеїв.

Пам’ятаючи про таке милосердя Бога, іудеї щороку приносять у жертву ягня. Обов’язковою умовою є те, щоб він був чоловічої статі, йому був 1 рік, без пороків. Цього ягняти испекают на вогні і у великодню ніч у сімейному колі з’їдають повністю, закушуючи мацою, а також різними гіркими травами і не ламаючи його кісток.

Однак, коли був зруйнований Храм, то таке жертвопринесення стало неможливим і тепер залишилася традиція їсти мацу.

У ранньому християнстві Великдень святкували після П’ятидесятниці, проводячи спеціальні поминальні Літургії, які були схожі на Таємну вечерю. У цей день християни згадували про те, що Христос віддав своє життя за людство.

Деякі джерела говорять про те, що християни кожну п’ятницю вважали днем, в який вони сумують про смерть Христа, а в неділю вони раділи з того, що він воскрес.

Потім намітилося деяке поділ у виборі дати святкування Великодня. В Малій Азії християни призначали щороку дату 14 ніссана, за юдейським звичаєм. Так вони чекали приходу Месії.

Однак в інших церквах почали визначати дату Пасхи в першу неділю після весняного повного місяця, що послідувало за весняним рівноденням.

Перший Вселенський собор поклав початок визначенням дати, відмінною від іудейської.

Архів новин

Поиск в Библии:
banker.ua обновил информацию о курсе валют
banker.ua